Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Wznowienie naboru składania wniosków w ramach Tarczy Antykryzysowej

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku wznawia nabór wniosków na niskooprocentowaną pożyczkę (art.15zzd i 15zzda) oraz dofinansowanie (art. 15zzb, 15zzc, 15zze, 15zze2) dla przedsiębiorców, którzy nie korzystali dotychczas z wymienionych form wsparcia lub skorzystali z nich w niepełnym wymiarze.Termin naboru wniosków: od 08 stycznia 2021r. do 10 czerwca 2021r.

Badanie potrzeb szkoleniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku zaprasza osoby bezrobotne oraz przedsiębiorców /pracodawców z terenu powiatu prudnickiego do wzięcia udziału w badaniu, którego celem jest przygotowanie analizy potrzeb szkoleniowych. Uzyskane informacje zostaną wykorzystane przy planowaniu kierunków szkoleń w 2021 roku.

 

Tarcza branżowa- nabór wniosków na jednorazową dotację dla mikro i małych przedsiębiorców

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku od 19 grudnia 2020 r. rozpoczyna elektroniczne przyjmowanie wniosków o dotację dla mikro i małych przedsiębiorstw w ramach tzw. tarczy antykryzysowej 6.0 Wnioski będą przyjmowane do 31 stycznia 2021 r.

 

 

Elektroniczna rejestracja bezrobotnych

Zachęcamy do zdalnej rejestracji elektronicznej przy wykorzystaniu profilu zaufanego ePUAP

Praca.gov.pl umożliwia m.in. elektorniczną rejestrację osób bezrobotnych lub poszukujących pracy. Zachęcamy do rejestracji za jej pośrednictwem.

Portal praca.gov.pl


Zapraszamy również do zapoznania się z instrukcją elektronicznej rejestracji przez internet oraz instrukcjami Jak założyć Profil Zaufany i Jak założyć konto użytkownika w praca.gov.pl.

< poprzednia 1 2 - strona wydarzeń następna - strona wydarzeń >