Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Rekrutacja do firmy Diversa Sp z o.o.

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku prowadzi rekrutację w ramach ofert stażu dla firmy Diversa Sp. z o.o. na stanowiska:

  1. Klejarz szkła
  2. Szlifierz

Miejsce pracy: Prudnik

Wymagania:

Zdolności manualne

Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w dniu 16.01.2019 roku w godzinach 09:00 – 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Prudniku

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 77 436 99 90 lub w siedzibie Urzędu w Referacie Pośrednictwa Pracy.

Rekrutacja do firmy FH „Beata” Adamów Beata

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku prowadzi rekrutację dla firmy FH „Beata” Adamów Beata na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Głogówek

Wymagania: dyspozycyjność, umiejętność obsługi komputera

Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w dniu 21.01.2019 roku o godzinie 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Prudniku

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 77 436 99 90 lub w siedzibie Urzędu w Referacie Pośrednictwa Pracy.

Informacja

Informacja dotycząca wstrzymania naboru wniosków na dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej i refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego. 

W związku z trwającymi w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, pracami dotyczącymi opracowania nowych zasad rozliczania podatku VAT od dotacji dla bezrobotnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej i refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego, realizowanych w 2019 r. w ramach programów PO WER i RPO WO 2014-2020, Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku wstrzymuje co najmniej do marca 2019 r. nabór wniosków bezrobotnych o dotacje i nabór wniosków podmiotów prowadzących działalność gospodarczą o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 5

Stowarzyszenie „Promocja Przedsiębiorczości” zaprasza do udziału w projekcie „Opolska Kuźnia Przedsiębiorczości 5”.

W ramach projektu 60 osób otrzyma dotacje na założenie działalności gospodarczej do 27.700 zł i dodatkowo przez pierwsze 6 m-cy do 1.300 zł/mc w ramach wsparcia pomostowego, a dla 55 osób dodatkowo przez kolejne 6 m-cy również do 1.300 zł/mc w ramach przedłużonego wsparcia pomostowego.

Powyższe formy wsparcia finansowego będą wypłacane w kwotach netto.

Uczestnicy projektu skorzystają również z bezpłatnego doradztwa i szkoleń. Na etapie Wsparcia Pomostowego Uczestnicy skorzystają z doradztwa specjalistycznego w zakresie efektywnego wykorzystania dotacji i prowadzenia działalności gospodarczej.

< poprzednia 1 2 - strona wydarzeń następna - strona wydarzeń >