Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Zapraszamy osoby w wieku 18-30 lat do udziału badaniu nt. ich wizji i planów na przyszłość

Badanie ankietowe w formie formularza on-line jest przeprowadzane na obszarze Polski, Niemiec, Rosji i Włoch w okresie sierpień-wrzesień 2019 r. Obejmuje grupę 800 osób młodych z danego państwa w wieku 18-30 lat. Badanie jest anonimowe i realizowane wyłącznie poprzez formularz na stronie internetowej pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdlOFt5xpKEuxtp2f7RAuDAzUgEbH9tftvpp4sYdDjKFH76WA/formResponse
Ankiety można wypełniać do 30 września 2019 r.
Badanie jest realizowane po raz drugi. Dotychczasowe wyniki badania zostały przedstawione na łamach włoskiego czasopisma naukowego „LA CIVILTA` CATTOLICA" oraz artykule prof. Prof. Svetlany Varlamovej (red.) „The youth about the future: understanding of the social dynamics, chances and opportunities for social mobility".
Szczegółowych informacji nt. badania udziela Pani Marta Sosnowska, Wydział Badań i Analiz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, tel. (85) 749-72-46,
http://wupbialystok.praca.gov.pl

Wsparcie Szkoleniowe Makroregion Południowy

Wsparcie szkoleniowe dla podmiotów niegminnych makroregionu południowego, którzy planują utworzenie i promowanie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3.

Projekt pn. „GraduatON”, współfinansowany ze środków PFRON

Cel Projektu GraduatON

Celem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

Więcej informacji - https://reaxum.eu/projekty/graduaton/o-projekcie

INFODORADCA+ Informacje o zawodach

W ramach projektu „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+” powstało 1000 opisów zawodów, które są dostosowane do aktualnych potrzeb IRP, osób poszukujących pracy, chcących się przekwalifikować, czy też zaplanować karierę zawodową.

< poprzednia 1 2 - strona wydarzeń następna - strona wydarzeń >