Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Archiwalne
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia archiwalne

Zapraszenie na webinarium

Zapraszamy na webinarium „Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 roku życia", które odbędzie się dnia 27 lipca 2022 r. o godz. 10:00. Podczas webinarium będzie można uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich

W dniu 8 lipca 2022 r. w godzinach 9:00 – 14:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku organizowany jest dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (LPI) w Nysie

Podczas dyżuru będzie można uzyskać informacje na temat możliwości otrzymania wsparcia oraz zasad realizacji projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Plakat informacyjny - pobierz

XIII Targi Pracy Edukacji i Przedsiębiorczości

Starosta prudnicki Radosław Roszkowski oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku Grażyna Klimko zapraszają na XIII Targi Pracy Edukacji i Przedsiębiorczości w Prudniku, które odbędą się 31 maja 2022 r. w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Gimnazjalnej 2 od godz. 10:00 do 13:00.

Informacje z UdSC