Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Webinarium

„Spotkanie informacyjne dla potencjalnych Beneficjentów poddziałania 2.1.2
Wsparcie TIK w przedsiębiorstwach w ramach RPO WO 2014-2020”
17 września 2021 r., godz. 11.00

Opolska Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich serdecznie zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców posiadających główną siedzibę lub oddział lub miejsce prowadzenia działalności na terenie województwa opolskiego do udziału w bezpłatnym spotkaniu poświęconemu możliwościom wsparcia na rozwój działalności gospodarczej w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Zgłoszenia na spotkaniew formule online z udziałem specjalisty z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki przyjmujemy za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do 16.09.2021 r., godz. 14:00

Informacja o Funduszach Europejskich w zasięgu ręki!

Już 7 września w godz. 9:00 – 12:00 zapraszamy do Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku na Mobilny Punkt Informacyjny, podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia z Funduszy Europejskich, m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania poznają ofertę bezpłatnych szkoleń, jak również dowiedzą się, jakie są możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

Kolejna okazja do skorzystania z konsultacji będzie 22 września 2021 r. – w godz. 9:00 – 12:00, w Starostwie Powiatowym w Prudniku, ul. Kościuszki 76a.

Zaproszenie do składania ofert na usługi szkoleniowe

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza podmioty będące instytucjami szkoleniowymi do składania ofert na usługi szkoleniowe na organizację szkolenia*: „Prawo jazdy kategorii C + kwalifikacja wstępna przyspieszona do kat. C ” dla 1 osoby bezrobotnej.

Szkolenia współfinansowane będą przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 7.1 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy RPO WO na lata 2020-2021

Zaproszenie do składania ofert na usługi szkoleniowe

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza podmioty będące instytucjami szkoleniowymi do składania ofert na usługi szkoleniowe na organizację szkolenia*: „Prawo jazdy kategorii C + E” dla 2 osób bezrobotnych.

Szkolenia współfinansowane będą przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 7.1 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy RPO WO na lata 2020-2021