Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Informacja

Informacja

Mając na względzie szczególne okoliczności związane ze znacznym wzrostem zachorowań i rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 informujemy, że od poniedziałku 31 stycznia 2022 r. zostaje ograniczona bezpośrednia obsługa Klientów.

Kontakt bezpośredni z pracownikami urzędu będzie możliwy w szczególnie uzasadnionych przypadkach wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym w godzinach pracy urzędu.

Obsługa wizyt u doradców klienta odbywa się telefonicznie, w przypadku konieczności załatwienia spraw osobiście prosimy o wcześniejsze umówienie się na wizytę z pracownikiem Urzędu.

Dla Klientów przygotowana została skrzynka podawcza – wejście główne do Urzędu.

Przypominamy, że rejestracji osób bezrobotnych można dokonać za pośrednictwem portalu praca.gov.pl

Wszelkie sprawy, które nie wymagają bezpośredniego kontaktu, można załatwić poprzez:

serwis: https://praca.gov.pl

platforma e-PUAP: /pupprudnik/SkrytkaESP

telefonicznie / e-mail (książka teleadresowa PUP):

Aktualność dodana przez: Radosław Nosidlak (2022-01-28 14:19:43) , zredagowana przez: Radosław Nosidlak (2022-01-28 14:24:43)
Data wydarzenia : 2022-01-31
Data publikacji : 2022-01-28

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/wydarzenie/466/informacja