Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » OPOLSKA MARKA 2021

OPOLSKA MARKA 2021

Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił 19. edycję konkursu „Opolska Marka". Współorganizatorami są Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Opolu.

Celem konkursu „Opolska Marka” jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, inicjatyw i pracodawców w regionie oraz szeroka promocja opolskich przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i innych podmiotów na rynku lokalnym, regionalnym, krajowym i zagranicznym. W tym roku będzie można się zgłaszać w pięciu kategoriach:

  • Opolskie się wspiera! – to kategoria dla przedsiębiorców, realizujących politykę CSR czyli społecznej odpowiedzialności biznesu oraz organizacji pozarządowych z województwa opolskiego, którzy podejmowali w ubiegłym roku inicjatywy, przyczyniające się do przeciwdziałania, profilaktyki lub zwalczania skutków pandemii SARS-Cov-2;
  • Pracodawca roku – czyli przedsiębiorcy, jednostki badawcze, stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne z regionu, które podejmowały działania na rzecz rozwoju i ochrony swoich pracowników w 2021 roku;
  • Usługa / produkt on-line – to kategoria dla przedsiębiorców z województwa opolskiego, mających w swojej ubiegłorocznej ofercie usługę lub produkt, którego dystrybucja możliwa jest również w formie on-line;
  • Produkt – zgłoszenia powinny dotyczyć produktów, będących wytworem własnej działalności opolskich firm w roku 2021 (za wyjątkiem produktów spożywczych).;
  • Opolskie ze smakiem – zgłoszenia powinny dotyczyć wysokiej jakości produktów spożywczych, będących wytworem własnej działalności opolskich firm w roku 2021.

Laureaci konkursu uzyskują prawo do wykorzystania prestiżowego symbolu „Opolskiej Marki” podczas wszelkiego rodzaju przedsięwzięć promocyjnych zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, a w szczególności:

  1. oznakowania produktu znakiem promocyjnym/logo Konkursu,
  2. umieszczenia znaku promocyjnego/logo Konkursu na frontowej części budynku,
    w którym znajduje się siedziba firmy,
  3. umieszczenia znaku promocyjnego/logo konkursu w swoich materiałach

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 lutego 2022 r.

Rozstrzygniecie ko kursu nastąpi do końca czerwca tego roku.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie: https://www.opolskie.pl/region/promocja/opolska-marka/opolska-marka-2021/

Aktualność dodana przez: Radosław Nosidlak (2022-02-03 10:21:14) , zredagowana przez: Radosław Nosidlak (2022-02-03 10:21:59)
Data wydarzenia : 2022-02-04
Data publikacji : 2022-02-03

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/wydarzenie/468/opolska-marka-2021