Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Zaproszenie do składania ofert na usługi szkoleniowe

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza podmioty będące instytucjami szkoleniowymi do składania ofert na usługi szkoleniowe na organizację szkolenia*: „Prawo jazdy kategorii C + E” dla 2 osób bezrobotnych.

Szkolenia współfinansowane będą przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 7.1 Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy RPO WO na lata 2020-2021

PRACA SEZONOWA Z EURES

Sieć EURES prowadzi kampanię informacyjną nt. pracy sezonowej w UE w ramach ogólnoeuropejskiej kampanii informacyjnej Europejskiego Urzędu ds. Pracy. Kampania będzie trwała od lipca do października 2021 r.
Każdego roku do 850 tys. obywateli Unii Europejskiej podejmuje pracę sezonową w innym państwie członkowskim UE/EFTA. Pracownicy sezonowi zatrudnieni za granicą mają dostęp do szerokiego zestawu praw. ...

 

Smart Senior - drugi nabór

Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu uprzejmie informuje, że od 26.07.2021 r. do 16.08.2021 r. trwa drugi nabór do projektu "SMART Senior.
Jest on dedykowany osobom w wieku 50+ zamieszukącym województwo opolskie oraz spełniającym dwa poniższe warunki:

  • posiadanie niskich konpetencji społecznych, tj. np. trudności w komunikacji interpersonalnej, czy asertywność,
  • wykluczenie cyfrowe, tj. brak umiejętności korzystania z Internetu, obsługa smartfona lub posiadanie niewielkich umiejętności  w tym zakresie.

Więcej informacji na stronie www.strefaporadnictwa.wup.opole.pl w zakładce "Smart Senior".

 

 

Dotacja dla mikro i małych przedsiębiorstw - Sklepiki szkolne (15zze4a)

INFORMACJA W SPRAWIE NABORU WNIOSKÓW o udzielenie ze środków Funduszu Pracy dotacji na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcom i małym przedsiębiorcom prowadzącym sklepiki szkolne.