Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Zaproszenie do składania ofert na organizację szkolenia Prawo jazdy kategorii C+E

Zaproszenie do składania ofert na organizację szkolenia Prawo jazdy kategorii C+E

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku w ramach procedury rozeznania rynku zaprasza Podmioty będące instytucjami szkoleniowymi do złożenia propozycji organizacji szkolenia w zakresie „Prawo jazdy kat. C+E”.

Niniejsze postępowanie prowadzone jest zgodnie z procedurą rozeznania rynku, określoną w „Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji oraz Funduszu Spójności na lata 2021-2027"

Aktywizacja zawodowa osób pozostających bez zatrudnienia realizowana przez PUP wspierana jest z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Działania 5.1.

Ofertę należy złożyć w zamkniętej kopercie w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku, 48-200 Prudnik, ul. Jagiellońska 21, pok. 3 (sekretariat) z adnotacją:

 Oferta dotycząca usług szkoleniowych w ramach zaproszenia ofertowego -
„Prawo jazdy kategorii C+E”.

Termin składania ofert upływa 21 września 2023 r. o godzinie 13:00 (czasu lokalnego).

Szczegółowe informacje dotyczące przeprowadzonej procedury zawarte są w załączniku: Zaproszenie Prawo jazdy kat. C+E

Wszelkich dodatkowych informacji dotyczących przedmiotowego zaproszenia (rozeznania rynku) udziela:
Pani Aleksandra Kulbaba - tel. 77 436 99 82

 

 

#FunduszeEU #FunduszeEuropejskie

Aktualność dodana przez: Radosław Nosidlak (2023-09-11 15:14:43) , zredagowana przez: Radosław Nosidlak (2023-10-04 13:03:04)
Data wydarzenia : 2023-09-12
Data publikacji : 2023-09-12

Pliki do pobrania

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/wydarzenie/538/zaproszenie-do-skladania-ofert-na-organizacje-szkolenia-prawo-jazdy-kategorii-c-e