Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Praca w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Praca w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Opolski Oddział Regionalny w Opolu- miejsce pracy Biała poszukuje kandydata do pracy na stanowisku: Referent/Inspektor w Biurze Wsparcia Inwestycyjnego Opolskiego Oddziału Regionalnego Stanowisko pracy ds. wniosków o przyznanie pomocy miejsce pracy: Biała, ul. Kościuszki 24

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 etat/1 osoba w pełnym wymiarze czasu pracy, umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny

Pracodawca oferuje:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • obsługa i weryfikacja wniosków o przyznanie pomocy w zakresie działań inwestycyjnych w ramach wdrażanych programów,
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego,
  • monitoring i sprawozdawczość,

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: min. średnie
  • znajomość Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 21 sierpnia 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu„ Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach poddziałania „ Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z póź. zm.,
  • znajomość Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 1 marca 2019 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu„ Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej” w ramach poddziałania „ Wsparcie inwestycji w odtwarzanie gruntów rolnych i przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,
  • znajomość Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 października 2015 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu „ Rozwój przedsiębiorczości – rozwój usług rolniczych” w ramach poddziałania „ Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z póź. zm.,
  • znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego.

Wymagania pożądane:

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera ( MS Office),
  • dokładność, odpowiedzialność, pracowitość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, kultura osobista.

Wymagane dokumenty i oświadczenia :

  1. Załączony do ogłoszenia, podpisany przez kandydata kwestionariusz.
  2. List motywacyjny podpisany przez kandydata.
  3. Załączone do ogłoszenia oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych podpisane przez kandydata.
  4. Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz staż pracy.

Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki formalne, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia, nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji. Rozmowy z kandydatami dopuszczonymi do dalszego etapu naboru mogą być prowadzone z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Dokumenty należy składać w terminie do: 8 grudnia 2021 r. (liczy się data wpływu do ARiMR).

Listownie
pod adresem:
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Opolski Oddział Regionalny
ul. Wrocławska 170 „G”, 45-836 Opole
z dopiskiem: OR08/BWI/54/2021

osobiście:
w kancelarii Opolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR
(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)
Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach
z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru: OR08/BWI/54/2021

pocztą elektroniczną:
RekrutacjaOR08@arimr.gov.pl
z dopiskiem OR08/BWI/54/2021

Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
Dokumenty aplikacyjne przekazane przez kandydatów do pracy do ARiMR w procesie naboru, będą niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia zatrudnienia wybranego kandydata lub niezwłocznie po zamknięciu naboru bez wyboru kandydata.
ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.
Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 77 401-84-46, 77 401-84-47.

Więcej informacji pod linkiem:

Aktualność dodana przez: Radosław Nosidlak (2021-11-25 07:33:30) , zredagowana przez: Radosław Nosidlak (2021-12-27 08:01:06)
Data wydarzenia : 2021-11-26
Data publikacji : 2021-11-25

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/wydarzenie/456/praca-w-agencji-restrukturyzacji-i-modernizacji-rolnictwa