Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Informacja

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku zaprasza pracodawców do składania wniosków o organizację staży, prac interwencyjnych, dofinansowania zatrudnienia osób po 50 roku życia.

Osoby bezrobotne zainteresowane szkoleniami oraz zatrudnieniem w ramach bonu zatrudnieniowego, bonu na zasiedlenie prosimy o wizyty u pośredników pracy.

Nabór wniosków na dotację dla 3 branż w ramach Tarczy Antykryzysowej

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku ogłasza od dnia 01 stycznia 2022 r. do dnia 15 kwietnia 2022 r. nabór wniosków na dotację dla mikro i małych przedsiębiorców, dla 3 branż w ramach Tarczy Antykryzysowej, ...

 

Projekt MŁODZI PRZEDSIĘBIORCY W POWIECIE PRUDNICKIM


Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku ogłasza I nabór wniosków o przyznanie bezrobotnemu jednorazowo środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pn.  
MŁODZI PRZEDSIĘBIORCY W POWIECIE PRUDNICKIM” .
Działanie 1.2 Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego....

Informacja

Szanowni Pracodawcy! Uprzejmie informujemy, że ze względu na zaangażowanie środków Funduszu Pracy na aktywne formy aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych, do odwołania wstrzymujemy przyjmowanie i realizację wniosków dot. Prac interwencyjnych i staży. O zmianie sytuacji poinformujemy.
Z poważaniem Dyrektor PUP