Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na uruchomienie działalności gospodarczej

Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na uruchomienie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza osoby bezrobotne zainteresowane uruchomieniem własnej działalności gospodarczej do składania wniosków o przyznanie jednorazowo środków na uruchomienie działalności gospodarczej.

Wsparcie udzielane będzie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu "ASP - Aktywność, Praca, Stabilizacja" działanie 6.1.3

  • Od 05.08.2014r. do wyczerpania środków przyjmowane będą Wnioski o przyznanie jednorazowo środków na uruchomienie działalności gospodarczej.
  • Urząd zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia naboru, jeżeli wpłynie zbyt duża liczba wniosków.
  • Planowany termin podpisania Umowy o przyznanie jednorazowo środków na uruchomienie działalności gospodarczej – wrzesień - październik 2014r.

O środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą ubiegać się osoby bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Prudniku, z niżej wymienionych grup:

  • osoby bezrobotne do 25 roku życia
  • osoby bezrobotne powyżej 50 roku życia
  • osoby długotrwale bezrobotne
  • osoby bezrobotne zamieszkujące tereny wiejskie

Dokumenty należy pobrać ze strony internetowej urzędu -

Aktualność dodana przez: Radosław Nosidlak (2014-08-05 11:12:30) , zredagowana przez: Radosław Nosidlak (2014-08-05 11:26:50)
Data wydarzenia : 2014-08-05
Data publikacji : 2014-08-05

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/wydarzenie/53/nabor-wnioskow-o-przyznanie-jednorazowo-srodkow-na-uruchomienie-dzialalnosci-gospodarczej