Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Tarcza antykryzysowa - kolejne nabory wniosków

Tarcza antykryzysowa - kolejne nabory wniosków

logotypy UE w ramach Tarczy antykryzysowej

Dofinansowania są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (PO WER i RPO).

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku ogłasza kolejne nabory wniosków na:

 

 • dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenie społeczne w ramach tzw. „tarczy antykryzysowej" na podstawie art. 15 zzb ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych
  Nabór trwa od 29.06.2020 r. w sposób ciągły.
  WIĘCEJ INFORMACJI DOT. NABORU WNIOSKÓW - TUTAJ;
 • dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej przez osobę fizyczną niezatrudniającą pracowników w ramach tzw. „tarczy antykryzysowej" na podstawie art. 15 zzc ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych
  Nabór trwa od 29.06.2020 r. w sposób ciągły.
  WIĘCEJ INFORMACJI DOT. NABORU WNIOSKÓW - TUTAJ;

 • dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz składek na ubezpieczenia społeczne dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w ramach tzw. "tarczy antykryzysowej" na podstawie art. 15zze ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.
  Nabór trwa od 29.06.2020 r. w sposób ciągły. WIĘCEJ INFORMACJI DOT. NABORU WNIOSKÓW - TUTAJ
Aktualność dodana przez: Radosław Nosidlak (2020-06-29 07:27:22) , zredagowana przez: Radosław Nosidlak (2020-07-07 12:22:59)
Data wydarzenia : 2020-06-29
Data publikacji : 2020-06-29

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/wydarzenie/386/tarcza-antykryzysowa-kolejne-nabory-wnioskow