Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » XIX Powiatowe Spotkanie Gospodarcze

XIX Powiatowe Spotkanie Gospodarcze

Dnia 17 października 2019 w hotelu „Oaza” w Prudniku odbyło się organizowane cyklicznie XIX Spotkania Gospodarcze z przedsiębiorcami, którego organizatorem i pomysłodawcą jest Starosta Prudnicki Pan Radosław Roszkowski wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku Panią Grażyną Klimko. Tematami tegorocznego spotkania były zagadnienia:

„Pokolenie x,y,z – jak komunikować się z pracownikami i kontrolować ich rotację?” prezentowane przez Panią Monikę Bartosiewicz - trener, specjalista z zakresu budowania i prowadzenia zespołu oraz umiejętności managerskiej; wdrożeniowiec programów rozwojowo-szkoleniowych dla kadry managerskiej oraz pracowników liniowych; wieloletni pracownik korporacji FMCG oraz finansowych.

"Przemysł 4.0 – technologia przyszłości" prezentowane przez Pana dr inż. Wiesława Kopterskiego - Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku.

Aktualność dodana przez: Radosław Nosidlak (2019-10-21 10:37:40) , zredagowana przez: Radosław Nosidlak (2019-10-21 10:39:22)
Data wydarzenia : 2019-10-17
Data publikacji : 2019-10-18

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/wydarzenie/341/xix-powiatowe-spotkanie-gospodarcze