Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Wyróżnienie dla PUP

Wyróżnienie dla PUP

W dniu 22.05.2019 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się konferencja regionalna z okazji 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia.W wydarzeniu udział wzięli Stanisław Szwed, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz przedstawiciele najważniejszych instytucji dla rynku pracy, w tym dyrektorzy wojewódzkich i powiatowych urzędów pracy z województw śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego i łódzkiego oraz inni zaproszeni goście. Temat przewodni konferencji to: „Zmiana pokoleniowa – zarządzanie wiekiem na rynku pracy”.

Podczas konferencji Stanisław Szwed, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wręczył wyróżnienia dla powiatowych urzędów pracy.

Wśród nagrodzonych był Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku, który otrzymał wyróżnienie za uzyskanie w 2018 roku efektywnych i skutecznych działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych w województwie opolskim.

Z rąk Pana Sekretarza Stanu Stanisława Szweda, wyróżnienie odebrał Kierownik Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Prudniku Pan Radosław Nosidlak.

https://www.gov.pl/web/rodzina/konferencja-regionalna-z-okazji-100-lecia-psz-w-katowicach2

Aktualność dodana przez: Radosław Nosidlak (2019-05-23 12:06:18) , zredagowana przez: Radosław Nosidlak (2019-05-23 12:12:47)
Data wydarzenia : 2019-05-23
Data publikacji : 2019-05-23

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/wydarzenie/312/wyro%C5%BCnienie-dla-pup