Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » PRUDNICKI DZIEŃ ZDROWIA

PRUDNICKI DZIEŃ ZDROWIA

Powiat Prudnicki, Prudnickie Centrum Medyczne S.A. i Gmina Prudnik zapraszają na „Prudnicki Dzień Zdrowia”, który odbędzie się w sobotę, 23 czerwca 2018 r., od godz. 10.00 na placu przed szpitalem w Prudniku.

W programie imprezy m.in.: porady medyczne i bezpłatne pomiary: ciśnienia krwi, cholesterolu, poziomu cukru we krwi, EKG; prezentacje przychodni, poradni i usług medycznych w powiecie prudnickim, pokazy ratownicze, oraz mobilny punkt poboru krwi.
Odbędzie się także inauguracja Ogólnopolskiej Karty Seniora, z możliwością jej otrzymania.
Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci i młodzieży, w tym zabaw i konkursów z nagrodami. Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowany zostanie bezpłatny gorący posiłek.
O godz. 16.00 koncert „Jak za dawnych lat... piosenki z lat 20. i 30.", w wykonaniu Żanety Plotnik & Take Style.
Wydarzeniu towarzyszyć będą: piknik pracy i rekreacji, oraz giełda pracy dla seniora - przygotowane przez Powiatowy Urząd Pracy.

Aktualność dodana przez: Radosław Nosidlak (2018-06-19 09:35:43) , zredagowana przez: Radosław Nosidlak (2018-06-19 09:37:30)
Data wydarzenia : 2018-06-23
Data publikacji : 2018-06-18

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/wydarzenie/254/prudnicki-dzien-zdrowia