Powrót do wersji kolorowej Zmień kolorystykę
Wybierz kolorystykę, która jest dla Ciebie najwyraźniejsza Żółte odnośniki
Biały tekst
Żółte, podkreślone odnośniki
Żółty tekst
Białe odnośniki
Żółty tekst
Anuluj

Ogłoszenie o konkursie

Dyrektor Sądu Rejonowego w Nysie ogłasza konkurs w celu zatrudnienia pracownika na staż urzędniczy (docelowo protokolanta sądowego) w Sądzie Rejonowym w Nysie.

Termin złożenia dokumentów: do dnia 01 marca 2024 r.
Miejsce złożenia dokumentów:

  1. osobiście poprzez umieszczenie w skrzynce podawczej znajdującej się w budynku Sądu Rejonowego w Nysie przy Placu Kościelnym 6 w godzinach urzędowania Sądu,
  2. za pośrednictwem poczty na adres: Sąd Rejonowy w Nysie, Oddział Administracyjny, Plac Kościelny 6, 48-300 Nysa.

Wymagane dokumenty należy składać lub przesyłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Rekrutacja A.110.1.24" Sąd Rejonowy w Nysie Oddział Administracyjny Plac Kościelny 6, 48 – 300 Nysa.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku, informacje o warunkach pracy i pozostałe szczegóły oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej:
https://nysa.sr.gov.pl/a11012024-ogloszenie-o-konkursie-w-celu-zatrudnienia-pracownika-na-staz-urzedniczy-docelowo-protokolanta-sadowego,new,mg,278,281.html,613 

Autor: Radosław Nosidlak
Data wydarzenia : 2024-02-20
Data publikacji : 2024-02-19

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/kontrast/events/view/e_id/558