Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla kościelnej osoby prawnej

Nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla kościelnej osoby prawnej

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz składek na ubezpieczenia społeczne dla Kościelnej osoby prawnej działającej na podstawie przepisów o stosunku Państwa do Kościoła Katolickiego w Rzeczypospolitej Polskiej, o stosunku Państwa do innych kościołów i związków wyznaniowych oraz o gwarancjach wolności sumienia i wyznania, oraz jej jednostce organizacyjnej na podstawie  Art. 15zze2 ustawy z dnia 19 czerwca 2020 r. o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielanych przedsiębiorcom dotkniętym skutkami COVID-19 oraz uproszczonym postępowaniu o zatwierdzenie układu w związku z wystąpieniem COVID-19.

Termin naboru wniosków: od dnia 03.07.2020 r. do 30.09.2020 r. Złożone wnioski obejmują 3 miesiące dofinansowania.

 

UWAGA: wnioski złożone po wyznaczonym terminie będą wymagały odpowiedniego skrócenia okresu dofinansowania!!! Decyduje data dostarczenia wniosku do Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku.
Jednocześnie informujemy, że środki finansowe przeznaczone na ten cel dostępne są tylko w 2020 roku.

 

 WIĘCEJ INFORMACJI DOT. NABORU WNIOSKÓW - TUTAJ

Aktualność dodana przez: Radosław Nosidlak (2020-07-03 08:55:10) , zredagowana przez: Radosław Nosidlak (2020-09-02 14:46:58)
Data wydarzenia : 2020-07-03
Data publikacji : 2020-07-03

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/wydarzenie/388/nabor-wnioskow-o-dofinansowanie-czesci-kosztow-wynagrodzen-pracownikow-dla-koscielnej-osoby-prawnej