Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników ... (art. 15zze)

logotypy UE w ramach Tarczy antykryzysowej

Dofinansowania są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (PO WER i RPO).

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku ogłasza kolejne nabory wniosków na:

 

  • dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz składek na ubezpieczenia społeczne dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w ramach tzw. "tarczy antykryzysowej" na podstawie art. 15zze ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.
    Nabór trwa od 29.06.2020 r. w sposób ciągły. WIĘCEJ INFORMACJI DOT. NABORU WNIOSKÓW - TUTAJ
Forma aktywizacji dodana przez: Radosław Nosidlak (2020-06-29 13:27:04)
Data wydarzenia : 2020-06-29
Data publikacji : 2020-06-29

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-prudnik.pl/aktualnosc/80/dofinansowanie-czesci-kosztow-wynagrodzen-pracownikow-(art-15zze)